Info TCT’93 Clubweekend 2010 op zaterdag 18 en zondag 19 september
Beste TCT´er,
Jij hebt je opgegeven als deelnemer voor ons Clubweekend 2010 op zaterdag 18 en zondag 19 september.
In dit formulier geven we je zoveel mogelijk de benodigde info voor deze 2 heerlijke fietsdagen inclusief overnachting.
Wat gaan we doen en waar moet je rekening mee houden
We fietsen in 3 groepen naar Westerlo in België, waar we overnachten in jeugdherberg “Boswachtershuis, Papedreef 1, Westerlo (tel.: 0032-14547938)”.
We fietsen in 3 groepen naar Westerlo in België, waar we overnachten in jeugdherberg “Boswachtershuis, Papedreef 1, Westerlo (tel.: 0032-14547938)”.
Samenkomst op zaterdag tussen 08.30 en 08.45 uur bij Boerke Mutsaerts. Daar staat voor iedereen het bekende kopje koffie of thee klaar.
Ieder kan daar een kleine tas met kleding etc. afgeven bij 1 van de 2 auto’s welke deze bagage naar Westerlo vervoeren en, indien noodzakelijk, de gehele dag bereikbaar en inzetbaar zijn voor alle groepen.
Vertrek vanuit BM is om 09.00 uur voor alle drie de groepen.
Er is 1 groep recreanten en 2 groepen toerrijders (snelle groep en gewone groep). Bij elke groep is een routeplanner aanwezig. De recreanten fietsen beide dagen een route van ongeveer 85 km. De gewone toergroep fietst op beide dagen routes van ongeveer 120 km, en de snelle toergroep fietst op zaterdag 170 km en op zondag 155 km.
Op beide dagen zijn er namens de club 2 tussenstops met consumptie (en op zaterdag bij de 1e pauze zelfs wat lekkers erbij). Eventuele overige consumpties onderweg zijn voor eigen rekening. De recreanten stoppen eventueel meer op eigen gelegenheid. Neem wel zelf ook wat te eten mee voor onderweg.
Voor de fietsen hebben we in Westerlo de beschikking over een volledig afgesloten fietsenstalling, maar het kan zeker geen kwaad om zelf ook nog een eigen slot mee te nemen.
In de jeugdherberg hebben we de beschikking over 12 slaapkamers van 5 personen. Op elke kamer is een toilet en douche aanwezig. Verder is er ook nog een aparte ruimte met 4 douches. Kamernummers 1 t/m 4 zijn gereserveerd voor de dames, kamernummer 5 en 6 voor de heren recreanten en 7 t/m 12 voor de heren toerrijders. Alle linnengoed is aanwezig, wel moet ieder zelf een handdoek(en) meenemen.
Om 19.00 uur hebben we gezamenlijk een 3-gangen menu (soep, hoofdgerecht en een toetje).
In de avonduren hebben we speciaal voor ons een aparte ruimte in het gebouw waar we de rest van onze avond kunnen doorbrengen met een hapje en een drankje (frisdrank, wijn en bier).
Namens de club krijgt ieder een 5-tal consumpties hiervoor. Alle overige consumpties zijn tegen een gereduceerde prijs. Maar maak het niet te gek en houdt het gezellig (we moeten nog een 2e dag fietsen !!).
Op zondagochtend hebben we om 08.00 gezamenlijk ontbijt met koffie en thee. Hierbij kan ieder dan ook een lunchpakketje maken voor de terugweg.
Om 09.30 uur vertrekken alle 3 de groepen weer voor de zondagroute. Vooraf wel zorgen dat je tas is afgegeven bij 1 van de 2 auto’s. Aankomst is voor iedereen in de loop van de middag weer bij BM. Daar liggen dan inmiddels de tassen etc. weer klaar om mee te nemen.
Graag tot zaterdag 18 september met naar wij hopen goed weer voor een mooi TCT’93 Clubweekend.
Met vriendelijke groet,
De TCT ’93 Tochtencommissies Toer en Recreanten.
Karel Brands, Piet van Berkel, Peter van den Besselaar en Ronald Overdiek.
|