| |
Van zaterdag 11 december t/m vrijdag 24 december is er, voor alle toerrijders van TCT'93, gelegenheid om bij Rings Goirle de nieuwe clubkleding te gaan passen
en daar ook de bestelling te plaatsen.
Dankzij de sponsoring van Etrusk, Rings en Topfloor zijn we in staat om ook voor de komende vijf jaar de leden een mooie kledingset aan te bieden. Daarbij hebben we voor elk lid een kledingpakket samengesteld met een eigen bijdrage van € 30,-. De kleding zal daarbij van het merk Lorini zijn.
Het standaard kledingpakket bestaat uit:
- 1 wielershirt met korte mouw en een lange rits;
- 1 wielershirt met lange mouw en een lange rits;
- 1 windbreaker mouwloos;
- 1 korte wielerbroek.
De shirts zijn door ons lid Daan de Krosse ontworpen, waarbij is uitgegaan van het vorige ontwerp. Wij en de sponsoren zijn erg tevreden over het ontwerpresultaat. Dit resultaat zal binnenkort al getoond worden via de website (www.tct93.nl).
In tegenstelling tot de vorige periode is de broek niet langer een verplicht te dragen onderdeel van de clubkleding. We hebben echter met Rings een afspraak weten te maken waarmee we in staat zijn om de Rings-broek, die goed passend is bij het shirt qua uitstraling, deel uit te laten maken van het kledingpakket. TCT’93 neemt deze broek echter niet in voorraad. Eventuele extra broeken kunnen leden dan ook rechtstreeks bij Rings kopen. De broeken zijn overigens in zowel heren als damesuitvoering (zonder bretels) beschikbaar via Rings.
Voor de shirts geldt uiteraard wel een draagplicht tijdens clubritten. Wij hechten er aan jullie allemaal te wijzen op deze draagplicht en de verantwoordelijkheid richting de sponsors die wij allen hebben.
Naast het standaard kledingpakket is er uiteraard de mogelijkheid om extra kleding te bestellen. Tevens is er tijdens de genoemde passessie tussen 11 en 24 december de gelegenheid om een winterjack te bestellen. Graag willen wij er hierbij op wijzen dat dit jack hoogstwaarschijnlijk niet door ons op voorraad wordt genomen. Maak dus gebruik van deze kans!
De prijzen bij extra bestellingen tijdens de passessie zijn:
wielershirt korte mouw € 30
wielershirt lange mouw € 39
windbreaker mouwloos € 42
winterjack € 67
Via dit bericht willen we er bij leden nadrukkelijk op aandringen om in de periode 11 december t/m 24 december te gaan passen bij Rings. Alleen in deze periode komen leden namelijk in aanmerking voor het standaard kledingpakket van € 30 en is er de garantie dat je uiteindelijk in de juiste kledingmaten rijdt. Direct na de pasperiode zullen we namelijk de bestelling uitdoen (in de laatste week van dit jaar). Vervolgens kan de kleding geproduceerd worden en kunnen wij vóór de openingsrit eind februari de kleding laten afhalen door de leden. Over het hoe en wanneer van deze afhaalsessie volgt nog nader bericht via de website en mail.
Tot slot willen wij er op wijzen dat het van belang is om echt te gaan passen en niet uit te gaan van maatvoeringen van huidige shirts en broeken. Wil je namelijk verzekerd zijn van een goede pasvorm dan is passen echt nodig.
Wij wensen jullie veel succes met het passen en berichten binnenkort nader over de datum waarop de nieuwe kleding kan worden afgehaald.
Het bestuur van TCT93
Voor nadere informatie: walterstam@home.nl |
|